Rezervácia

Rezervácia

Selaví Bratislava

Dočasne uzavreté

Milí naši hostia,
Ďakujeme Vám za každú Vašu návštevu, Vašu dôveru, Vaše recenzie a spokojnosť so službami našej reštaurácie s vinotékou Selaví na Klobučníckej ulici v Bratislave. V aktuálnej situácií sme sa rozhodli ponechať našu reštauráciu s vinotékou naďalej uzavretú do odvolania. Tento čas však využívame spoločne na inovácie či nové nastavenie Selaví do budúceho obdobia. Ostávame s Vami však naďalej v kontakte.

V novootvorenom e-shope na našej web stránke eshop.selavi.sk nájdete to najlepšie z rodinných a butikových vinárstiev zo Slovenska, z Moravy, regiónu bývalej rakúsko-uhorskej monarchie, Talianska či Španielska. Radi Vás uvidíme aj v našej Vínotéke Selaví (pod terasou Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici), ktorá je otvorená a pripravuje letnú sériu degustačných podujatí. Legendárne Selaví autíčka vám budú naďalej spríjemňovať chvíle na viacerých miestach Slovenska. Prajeme Vám krásne leto a tešíme sa na stretnutia s Vami!


Otváracie hodiny Selaví Bratislava
Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota, Nedeľa: Zatvorené

Eventy v reštaurácii Selaví

V prípade, že si chcete prenajať priestor reštaurácie na súkromnú oslavu, pracovné konferencie alebo stretnutie s priateľmi, kontaktujte nás na nižšie uvedených údajoch. Eventy vám zabezpečíme aj mimo otváracej doby Selaví.

Miesto:

Vínotéka a reštaurácia Selaví, Klobučnícka 4, 811 01 Bratislava